Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos

SOMODI Katalin

HUN

Verseny Pálya Versenyszám Pozíció Kezdés Vége Eredményhirdetés Startok
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 14:15 14:47 18:00 5
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:15 11:54 13:20 6
04. Balatonvilágos CDN-A/B B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:30 08:58 09:30 6
04. Balatonvilágos CDN-A/B B ALAPFOKÚ 4 C 09:05 09:38 13:15 7
04. Balatonvilágos CDN-A/B B LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 10:45 11:53 13:15 10
04. Balatonvilágos CDN-A/B B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 18:10 18:14 18:15 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 13:55 15:58 16:05 17
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 09:00 11:00 11:15 16
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 11:35 12:30 12:40 7
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 16:00 16:11 17:15 2
04. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 7 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT B 15:45 15:50 17:55 1
04. Balatonvilágos CDN-A/B B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 08:15 08:38 09:15 5
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 15:05 16:31 18:00 12
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 08:15 09:01 12:00 7
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 09:20 10:13 12:00 7
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B LM 5 C 10:40 11:13 12:00 5
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 14:00 14:32 15:40 5
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 15:05 15:23 15:40 3
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 11:00 12:26 13:10 11
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 10:00 10:40 11:35 6
Máriakálnok CDN-A/B, Gy-M-S megyei és DBT forduló B LM6 C 09:00 09:26 11:35 4
Lovasvilág Tavaszi Kupa A ALAPFOKÚ 5 C 07:00 08:48 09:50 20
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 13:40 14:39 15:10 12
Lovasvilág Tavaszi Kupa A FEI PÓNI CSAPATFELADAT H 14:50 15:08 15:10 3
05. Balatonvilágos CDN-A/B B ELŐKÉSZÍTŐ 1. FELADAT C 08:00 08:08 10:00 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B B ALAPFOKÚ 3 C 08:25 08:33 10:00 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B B L3 FELADAT C 08:45 08:56 10:00 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 09:25 09:44 10:00 3
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI PÓNI CSAPATFELADAT B 11:25 12:50 13:00 5
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT B 10:10 11:10 11:20 9
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT H 13:30 14:24 16:00 8
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 15:55 18:05 18:20 6
05. Balatonvilágos CDN-A/B A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 17:25 17:29 18:20 1
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:40 17:52 18:20 2
05. Balatonvilágos CDN-A/B B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 11:00 11:39 12:10 7
05. Balatonvilágos CDN-A/B B LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 10:00 10:33 11:00 5
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 09:25 10:45 11:00 5
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT C 08:15 09:00 10:00 8
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT B 13:55 14:49 15:00 8
05. Balatonvilágos CDN-A/B A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 15:35 15:47 16:10 2
06. Sóskút CDN-B B ALAPFOKÚ 4 C 09:30 11:28 11:30 21
06. Sóskút CDN-B B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 08:15 09:08 09:20 10
06. Sóskút CDN-B B ELŐKÉSZÍTŐ 5. FELADAT C 08:00 08:09 09:20 2
06. Sóskút CDN-B A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 13:00 14:34 15:00 14
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 15:30 15:48 18:35 4
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B ALAPFOKÚ 4 C 16:00 17:17 18:35 11
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B L4 FELADAT C 17:50 18:24 18:35 6
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 07:30 09:35 12:20 17
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT B 09:50 10:55 12:20 8
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 10:20 11:19 11:30 9
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 11:35 13:10 13:15 13
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT C 13:20 13:58 14:15 6
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B ALAPFOKÚ 5 C 07:30 09:04 09:15 14
07. Balatonvilágos CDN-A Minősítő verseny B LM 8 C 09:30 09:56 11:30 4
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 14:15 16:39 17:00 22
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 09:00 10:59 11:15 18
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 11:35 12:22 13:20 7
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 12:40 13:13 13:20 5
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 17:20 18:03 18:10 8
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 08:00 11:28 11:30 28
08 Szilvásvárad CDN-A Régiós Döntő-Lipiciai Ló Döntő A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 14:40 16:10 16:10 12
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő B ELŐKÉSZÍTŐ 5. FELADAT C 10:15 11:09 11:45 11
BP CDN-A KMo-i Régiós Döntő - DBT Döntő B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 12:10 16:45 17:10 39
Championátus 2022 - Budapest A L7 FELADAT E 11:00 14:52 15:40 27
Championátus 2022 - Budapest B LICENCSZERZŐ 4 FELADAT B 14:15 15:52 16:10 12
Championátus 2022 - Budapest A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT M 12:00 13:58 14:15 20
Championátus 2022 - Budapest A ALAPFOKÚ 9 M 10:45 15:10 15:20 37
Championátus 2022 - Budapest B LM 6 (K) H 08:00 09:34 10:30 12
23.02. Kaposvár CDN-A/B A L1 FELADAT C 09:55 10:17 10:40 4
23.02. Kaposvár CDN-A/B A LM 3 C 10:25 10:30 10:40 1
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ E 10:50 12:29 13:00 15
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 13:30 14:04 15:35 6
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 14:50 15:23 15:35 5
23.02. Kaposvár CDN-A/B A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 13:50 15:05 15:30 11
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 11:10 11:29 12:20 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 08:45 10:22 10:35 15
23.02. Kaposvár CDN-A/B A LM 5 C 08:00 08:19 10:35 3
23.02. Kaposvár CDN-A/B A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT E 08:30 08:39 10:35 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. B L2 FELADAT C 12:55 13:44 13:50 10
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) M 15:05 15:18 15:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 16:00 17:59 18:00 16
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 09:55 11:24 11:30 13
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT M 08:00 09:22 09:40 12
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 12:00 12:12 12:45 2
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT E 14:50 15:11 15:20 4
Tattersall CDN-A/B április 1-2. A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT C 12:25 12:39 12:45 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 15:00 16:15 16:30 11
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B LICENCSZERZŐ 6 FELADAT C 11:10 12:25 13:50 11
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT B 09:40 10:40 10:50 9
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:55 17:14 17:30 3
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:20 17:25 17:30 1
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 09:30 09:51 10:00 4
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 12:50 13:35 13:45 8
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B L3 FELADAT C 10:10 10:38 11:15 5
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ B FELADAT B 12:20 12:29 13:45 2
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos B LICENCSZERZŐ 7 FELADAT C 11:00 11:54 12:30 7
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT H 08:00 08:06 10:00 1
Berényi Miklós Emlékverseny Balatonvilágos A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT H 08:10 09:04 10:00 8
Árnyékbírák - Berényi Miklós emlékverseny C FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 08:30 09:29 8
Árnyékbírák - Berényi Miklós emlékverseny C KÖZÉPOSZTÁLYÚ 8 FELADAT (3B) C 08:00 08:14 2
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 15:00 15:18 15:20 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A ALAPFOKÚ 3 C 15:30 16:15 16:15 8
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ E 10:25 11:05 11:10 6
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT E 12:25 14:02 14:05 7
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 14:25 14:37 14:40 2
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI JUNIOR ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT E 09:35 10:00 10:10 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 09:00 09:26 10:10 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:45 12:17 12:20 5
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNY M régiós forduló A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 11:20 11:25 11:30 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A ALAPFOKÚ 3 C 09:10 10:47 11:35 15
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A L3 FELADAT C 10:50 11:12 11:35 4
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 15:25 16:32 17:00 10
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 17:05 17:17 18:30 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT H 15:05 16:55 17:00 3
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 18:55 19:07 19:30 2
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 19:10 19:15 19:30 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A ELŐKÉSZÍTŐ 5. FELADAT C 08:00 08:04 09:15 1
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A ALAPFOKÚ 4 C 08:05 08:58 09:15 10
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT B 11:50 12:41 13:00 9
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI GYERMEK EGYÉNI FELADAT B 11:00 13:05 14:20 7
Balatonvilágos CDN-A/B 06.03-04. A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT H 11:35 13:32 14:20 3
Sóskút CDN-B A RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 10:15 10:28 10:30 3
Sóskút CDN-B A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 10:35 11:18 11:25 9
Sóskút CDN-B B L7 FELADAT ÖSSZEVONT C 13:45 15:36 15:45 14
Sóskút CDN-B B LM 7 C 16:00 16:26 16:30 4
Sóskút CDN-B B LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 16:40 16:59 17:00 3
Sóskút CDN-B B FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 11:50 12:02 12:05 2
Sóskút CDN-B B FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT E 11:40 11:46 12:05 1
Sóskút CDN-B B FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT E 13:00 13:33 14:35 7
Sóskút CDN-B B FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 17:15 17:19 17:25 1
Sóskút CDN-B B 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A3 FELADAT C 17:10 17:14 17:25 1
Sóskút CDN-B B FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 17:20 17:25 17:25 1
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B ALAPFOKÚ 7 C 08:00 10:13 11:00 25
Árnyék KMO Döntő C FEI JUNIOR CSAPATFELADAT H 00:00 00:05 10
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A LICENCSZERZŐ 5 Külön H 15:30 17:24 18:00 15
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A L8 FELADAT C 13:15 15:23 15:40 18
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ B FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 15:30 16:59 17:20 13
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 08:15 08:49 10:30 6
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 09:05 09:27 10:30 4
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:45 09:50 10:30 1
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 09:55 10:00 10:30 1
KÖZÉP-MAGYARORSZÁG RÉGIÓS DÖNTŐ A FEI PÓNI EGYÉNI FELADAT C 11:55 13:05 13:50 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 12:15 12:33 4
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A ALAPFOKÚ 3 C 13:10 14:03 11
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ M 14:25 15:54 13
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT M 16:10 16:50 7
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI JUNIOR ELŐKÉSZÍTŐ FELADAT C 10:30 10:34 1
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 10:20 14:20 2
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A JUNIOR ZENÉS KŰR C 10:35 10:40 1
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:30 11:58 5
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI 6 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:00 16:05 1
Győr CDN-B GY-M-S Megyei és ÉNYMo-i Döntő A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ MINŐSÍTŐ FELADAT C 16:55 17:00 1
CHAMPIONATUS 2023 B L2 FELADAT E 09:00 10:32 10:45 14
CHAMPIONATUS 2023 B ALAPFOKÚ 4 M 08:50 10:23 10:30 16
CHAMPIONATUS 2023 B L3 FELADAT H 11:00 12:49 13:00 16
CHAMPIONATUS 2023 A KÖZÉPOSZTÁLYÚ 9 FELADAT B 10:35 11:53 12:30 10
CHAMPIONATUS 2023 A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 14:15 15:08 15:30 11
CHAMPIONATUS 2023 B L2 FELADAT C 13:30 15:02 15:15 14
CHAMPIONATUS 2023 A L3 FELADAT H 15:30 17:08 17:10 14
Téli Kupa 1. forduló A Póni Klub Előkezdő 2. feladat (D1) C 09:10 09:21 09:31 2
Téli Kupa 1. forduló A Póni Klub Kezdő Gyerek 1 feladat C1 C 08:30 09:05 09:31 6
Téli Kupa 1. forduló A Vezetőszáras feladat C 09:25 09:31 09:31 1
Téli Kupa 1. forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 8. FELADAT C 09:45 10:30 12:05 8
Téli Kupa 1. forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 13:35 13:51 13:53 3
Téli Kupa 1. forduló A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT H 14:05 16:12 16:40 5
Téli Kupa 1. forduló A FEI SZENT GYÖRGY DÍJ H 14:25 16:37 16:40 4
Téli Kupa 1. forduló A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 14:45 15:32 15:35 7
Téli Kupa 1. forduló A Caprilli 2A C 08:00 08:18 08:20 3
Téli Kupa 1. forduló A Vezetőszáras feladat C 08:35 08:41 09:20 1
Téli Kupa 1. forduló A Póni Klub Előkezdő 3. feladat D0 C 08:45 08:51 09:20 1
Téli Kupa 1. forduló A Póni Klub Kezdő Gyerek 2. feladat C 08:55 09:18 09:20 4
Téli Kupa 1. forduló A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT H 09:35 11:24 12:00 5
Téli Kupa 1. forduló A FEI FIATAL LOVAS EGYÉNI FELADAT H 09:55 10:07 12:00 2
Téli Kupa 1. forduló A LICENCSZERZŐ 5 Külön H 10:10 10:58 12:00 7
Téli Kupa 1. forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:40 11:56 12:00 3
Téli Kupa 1. forduló A ELŐKÉSZÍTŐ 3 FELADAT C 12:15 13:12 13:15 10
Téli Kupa 2. forduló A Póni Klub Kezdő Gyerek 1 feladat C1 C 10:10 10:15 10:35 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI A CHALLENGE ELŐKÉSZÍTŐ C 10:40 12:40 13:00 16
Téli Kupa 2. forduló A LICENCSZERZŐ 4 FELADAT C 17:45 18:04 18:15 3
Téli Kupa 2. forduló A FEI GYERMEK CSAPATFELADAT C 14:40 14:50 15:10 2
Téli Kupa 2. forduló A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT C 15:05 16:32 17:10 5
Téli Kupa 2. forduló A FEI FIATAL LOVAS CSAPATFELADAT E 15:45 17:35 18:15 6
Téli Kupa 2. forduló A FEI GYERMEK ELŐKÉSZÍTŐ A FELADAT C 13:00 13:48 14:05 10
Téli Kupa 2. forduló A LM 5 C 11:10 11:15 12:00 1
Téli Kupa 2. forduló A LICENCSZERZŐ 5 FELADAT Ö.V. C 11:35 11:54 12:00 3
Téli Kupa 2. forduló A FEI 4 ÉVES FIATAL DÍJLÓ FELADAT C 11:00 11:04 12:00 1
Téli Kupa 2. forduló A 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ A4 FELADAT C 11:20 11:24 12:00 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI 5 ÉVES FIATAL DÍJLÓ DÖNTŐ FELADAT C 12:45 12:50 14:05 1
Téli Kupa 2. forduló A FEI JUNIOR EGYÉNI FELADAT E 09:00 10:27 11:00 4
Téli Kupa 2. forduló A Póni Klub Kezdő Ifi 1. feladat (C2) C 14:05 14:10 15:00 1
Téli Kupa DÖNTŐ B RAJTENGEDÉLY VIZSGA C 10:10 10:43 10:00 6
Téli Kupa DÖNTŐ B ALAPFOKÚ 4 C 12:45 15:49 16:00 27
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI PÓNI CSAPATFELADAT C 07:30 07:56 08:30 4
Téli Kupa DÖNTŐ A FEI JUNIOR CSAPATFELADAT E 08:10 09:56 10:00 14
Téli Kupa DÖNTŐ B Póni Klub Előkezdő 3. feladat D0 C 14:10 15:12 16:10 8
Téli Kupa DÖNTŐ B Póni Klub Kezdő Gyerek 2. feladat C 15:10 15:39 16:10 5
Téli Kupa DÖNTŐ B Póni Klub Kezdő Ifi 2. C 15:50 16:04 16:10 2
Téli Kupa DÖNTŐ B ALAPFOKÚ 5 C 09:40 12:17 13:00 25
Téli Kupa DÖNTŐ B L3 FELADAT C 08:45 09:25 10:30 7
Téli Kupa DÖNTŐ B LM 2 C 08:00 08:34 09:00 6

© digitop.hu 2022 |  Adatkezelési szabályzat